Koleksiyon

Avize

Abajur

Lambader

Aplik

Aksesuar

Bol çeşit ve kaliteli avizeler var. Avizelerimizi buradan aldık, memnun kaldık. Fiyat konusunda da yardımcı oldular. Ayşegül ve İldem hanımlara teşekkür ederiz. Tavsiye ederiz. Tam bir aile mağazası.

– Mehmet gullu

Sıcak ve içten tavırlarıyla, güler yüzleriyle harika insanlar ayrıyetten Minik Serçe İldem Hanıma ve patron gibi davranmayan Ayşegül Hanıma hersey için çok ama çookkk teşekkürler. Sizin gibi kadınlara bu Ülkenin ihtiyacı var.

– TUBA ÖZCAN

Çok güzel bir yer, her zevke göre avize var özellikle zeynep hanıma ilgisi ve fuleryuzu için teşekkür ederiz. Yeni ev kuranların uğramasını tavsiye ederiz.

– Bedriye GÜNGÖR

Evimize aldığımız bütün eşyalar içindeki en içimize sinen avizelerimiz oldu her konuda Emre bey yardımcı oldu aydınlatmada Ankara’da tartışmasız en dürüst en güvenilir en güzel aydınlatmaları olan yer başka yere bakmayın bile zaman kaybı.

– Fulya KIYICI

28 yıldır vazgeçemediğim Ankarada avizenin tek adresi ÇAĞLAR Avize, ilgi ve hizmet muhteşem, Sahipleri Ayşegül hanım ve Kemal beye, Çalışanlar Sercan bey, Şaban bey, Ali beye çok teşekkür ederim

– ESİN COŞKUN

Yeni taşındığımız ev için avize ararken yorumları dikkate alıp buraya gelmiştik. Başta etiket fiyatları gözümüze fazla gelmiş olsa da çalışanlar yardımcı olacaklarını söyledi. Ayşegül Hanım hem seçim sırasında hem de satın almada bize yardımcı oldu, sıcakkanlılığı ve müşteriye olan hassasiyeti ile güvenimizi kazandı. Eve monte edildikten sonra da beklediğimiz kaliteyi kullanarak görmüş olduk. Kendilerine teşekkür ediyor, ilgilenenlere tavsiye ediyorum.

– SIMON COX

İnanılmaz hizmet kalitesi Güleryüz satın alınan ürünün arkasında durma muhteşem ler ihtiyacınız olduğunda yolunuzun üzerinde olmasa bile derhal rotayı oraya doğru çevirin

– HAMİYET SATAR

SERVİS VE BAKIM

Kurulum, bakım ve onarım süreçleriniz emin ellerde !

Deneyimli personelimiz sizlere her koşulda servis hizmeti vermeye hazırdır. Satış sonrası kurulum, bakım ve onarım imkanı ile kusursuz bir deneyim sizleri bekliyor.

0